nabízíme pro naše členy

individuální plavecká výuka

Náš sportovní klub nabízí našim členům individuální plaveckou výuku pro plavce všech úrovní. Tyto plavecké lekce jsou vhodné především pro studenty jako příprava na přijímací zkoušky na VŠ a SŠ se sportovním zaměřením, pro studenty VŠ jako příprava na zápočtové zkoušky. Pro členy bezpečnostních sborů (armáda, hasiči, policie) a pro jejich uchazače jako příprava na fyzické testy - přijímací fyzické testy. Dále pro závodníky a amatérské plavce, kteří potřebují zlepšit plavecký styl nebo potřebují zlepšit fyzickou plaveckou část.

Příprava probíhá po vzájemné dohodě  s certifikovaným plaveckým trenérem. Dle domluvy se zaměřuje na techniku a výuky plaveckých stylů kraul, prsa, znak a motýl. Spolu s tím probíhá kondiční část se zaměřením na splnění vytyčeného cíle.


individuální plavání SVITAVYPlavecká výuka SVITAVYSoukromé plavání SVITAVY

trenér

člen našeho trenérského týmu 4SPORTS TEAM se specializací pro plaveckou část

Jakub Marek

Certifikovaný plavecký trenér. Trenérskou třídu získal studiem na FTVS v Praze. Tréninku plavání se věnuje více jak 10 let.

kontakt

Máš jakýkoliv dotaz, nebo se chceš stát našim členem a domluvit se na individuální plavecký trénink. Neváhej a napiš nám.

Název E-mail Zpráva Odeslat